ابَر پردازه موج

درباره ما

تصویر

دنبال کار حرفه‌ای هستید؟؟!

اگر دنبال کار حرفه‌ای نیستید،
به شما پیشنهاد می‌کنیم در جای دیگری دنبال خواسته‌های خود باشید.

ابَر پردازه موج جز کار حرفه‌ای و تخصصی کار دیگری ندارد.

ما رویاهای شما را در حوزه فناوری اطلاعات و طراحی به حقیقت پیوند خواهیم زد. تیم جوان و پر انرژی ابَر پردازه موج در حوزه‌های فناوری اطلاعات از قبیل سامانه‌ها، عکاسی صنعتی، بازاریابی کسب و کار، اتوماسیون‌های داخلی، طراحی وب‌سایت‌های فروشگاهی، پورتوفلیو، اپلیکیشن‌های اندروید و آی‌اواس مبتنی بر سرور و کلاینت فعالیت داشته و تجربه‌های ارزشمندی را در کارنامه خود دارد.

این مجموعه با راه اندازی بخش طراحی سخت افزار قادر به طراحی، اجرا و ساخت دیوایس‌هایی با کاربری خاص دارد. ابَر پردازه همچنین با کار تخصصی و علمی بر روی امواج الکترومغناطیس در این حوزه نیز موفق به ساخت چندین دستگاه با کاربری خاص شده است. اجرا و تست این ماژول‌ها در دستور کار قرار دارد.

ابَر پردازه موج در حوزه تبلیغات ادز گوگل نیز فعالیت داشته و با اجرای موفق سئوی چندین سایت تجاری و بازاریابی حوزه پوشاک رضایت مشتریان خود در این بخش به خود اختصاص داده است.

این مجموعه در بخش برقراری امنیت نیز چندین پروژه در دستور کار خود داشته و همگی با استفاده از قوی‌ترین و به روزترین افزونه‌ها و ماژول‌های سخت افزاری مورد حمایت هستند.


ما یک شعار داریم

«کار باید در عین سادگی و زیبایی، پیچیده و مطمئن انجام شود.»


برخی از خدمات

طراحی وب‌سایت و سامانه

طراحی وب‌سایت و سامانه

تیم برنامه‌نویس «موج» با بهره‌گیری از بهترین برنامه‌نویسان خبره در حوزه اپلیکیشن‌های موبایلی و طراحی سامانه‌ها و وب سایت‌ها تا امروز برگ برنده را از آن خود کرده است.

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی

«پردازه» موج صنعت شما را با عکاسان حرفه‌ای و آموزش دیده برای‌تان ثبت و چاپ خواهد کرد. زاویه عکس، نورپردازی حرفه‌ای و روتوش و تدوین عکس‌های شما یکی از تخصص‌های «پردازه‌»ای‌ها است.

ایده‌پردازی و مشاوره

ایده‌پردازی و مشاوره

«ابَر» یکی از تخصص‌های حرفه‌ایش در حوزه مشاوره امنیتی و فنی است. شما با ما بهترین امنیت سیستماتیک و برترین بازدهی فنی را از کار خود تجربه خواهید کرد. متخصصین حوزه مشاوره ما همه در خدمت شما آماده هستند.

تبلیغات، سئو و بهینه‌سازی

تبلیغات، سئو و بهینه‌سازی

«موج» تبلیغات کسب و کار شما را به عهده می‌گیرد. شما با پکیج‌های سئو و بهینه‌سازی تیم فنی ما در حوزه فضای مجازی دیده خواهید شد و مشتریان شما، به راحتی و سهل الوصول‌ترین روش شما را خواهند دید.

برخی از مشتریان